Mes stengiamės užtikrinti patogią odos gaminių priežiūrą ir higienišką vartojimą.

 

 

Kai kurios Distyled rankinės turi išsegamą 100% lininį pamušalą: skalbkite jį 30 °C  ar žemesnėje temperatūroje.

 Odos priežiūra 

 

Tam, kad rankinė tarnautų ilgai, odos priežiūra yra būtina. Distyled rankinę saugokite nuo drėgmės, karščio ar tiesioginių intensyvių saulės spindulių.

Visų tipų odos rankines rekomenduojame impregnuoti prieš pradedant naudoti ir po valymo.

Laikinai nenaudojamą Distyled rankinę patariame laikyti mūsų tekstiliniame maišelyje.

Valymas

 

Rekomenduojame  naudoti tiktai odai tinkamas priežiūros priemones.

Lygią faktūrinę odą rekomenduojame valyti su tam skirtomis putomis ir kempinėle.

Zomšą ir veliūrą patariame valyti kombinuotu šepetėliu, skirtu veliūrinei ir zomšinei odai.

Valant odinį gaminį svarbu per daug netrinti, naudoti švelnios tekstūros audinį, nes oda gali prarasti savo savybes ir išvaizdą.

Visas odos priežiūros procedūras reikėtų pradėti iš vidinės pusės. Po valymo nepamirškite impregnuoti.

Įbrėžimai

 

Distyled rankinės yra pagamintos iš natūraliai apdirbtos odos, kuri laikui bėgant, keičiasi ir sensta, mūsų nuomone, dėl to tik gražėja. Nežymūs įbrėžimai bei nelygumai pabrėžia Distyled rankinių natūralumą. Jeigu norite išvengti susibraižymų, saugokite rankinę, nepalikite jos ant žemės, venkite aštrių objektų. Lankstomose vietose laikui bėgant oda gali suminkštėti ar raukšlėtis, tai - natūralios odos bruožas​.

Vandens ir kitų skysčių dėmės

Saugokite rankinę nuo didelės ar ilgalaikės drėgmės. Jei rankinė sušlapo, sugerkite popierine servietėle skysčius ir džiovinkite ją kambario temperatūroje kol išdžius natūraliai.

Riebalų dėmes išvalyti gali būti sudėtinga. Rekomenduojame naudoti talko miltelius, jie sugeria riebalus. Talko miltelius palikite per naktį ar ilgiau. Miltelių per daug netrinkite, juos nupurtykite ir nuvalykite švelnios tekstūros audiniu.

Svarbu: Odos gaminiams naudojami natūralūs dažai, todėl nauja, tamsių spalvų rankinė gali tepti. Atkreipkite dėmesį, kad šviesi rankinė gali absorbuoti tamsias spalvas, iš odos neįmanoma išvalyti rašiklio, riebalų  žymių, dažančios džinsinės medžiagos.

Piñatex®  audinio priežiūra |

ECO kolekcija

Pagamintas iš ananaso pluošto, Piñatex® audinys turi ekspresyvią tekstūrą - minkštą, tačiau elastingą ir stiprią. Piñatex® yra universalus audinys: kvėpuojantis, patvarus ir lengas, taip pat gali būti lengvai kerpamas, siuvamas ir formuojamas. Kaip ir bet kuris natūralus produktas, Piñatex® medžiaga reikalauja tam tikros priežiūros.

 

Prašome atidžiai perskaityti priežiūros instrukcijas:

 

Norint išlaikyti Piñatex® gaminį aukščiausioje kondicijoje, rekomenduojame prieš ir po naudojimo Piñatex® produktus išvaškuoti.

 

Rankinėms naudokite natūralų vašką, po procedūros palikite rankinę 24 valandoms šiltoje vietoje ir vėliau švelniai ištrinkite švelnia šluoste.

Taip pat rekomenduojame naudoti Liquiproof Protector™ - natūralią, nekenksmingą apsauginę priemonę, kuri padengs gaminį vandeniui ir dėmėms atsparia danga.